Restauracje w
Platinum Mountain

Platinum Mountain

Restauracja
& Kawiarnia

01
gastronomia

Głodnych i spragnionych zapraszamy w dwa miejsca godne odwiedzenia w pojedynkę lub z przyjaciółmi.

Restauracja Regionalne Talerze to smaczne jedzenie w nowoczesnej oprawie z ludowym akcentem, bo oryginalny ton lokalowi nadaje słynna na całym świecie ceramika z Bolesławca.

Palladium Cafe & Lobby Bar to klimatyczna kawiarnia, w której pierwsze skrzypce grają: widok na las i muzyka na żywo.

Restauracja
Regionalne Talerze

02
restauracja

Dla Gości Platinum Apartments Regionalne Talerze mogą być miejscem codziennych śniadań i obiadokolacji. Sprawdzą się także jako ciekawa alternatywa dla dań przyrządzanych samodzielnie w aneksie kuchennym apartamentu. W menu skomponowanym przez Szefa Kuchni Piotra Sabalę można znaleźć popularne przystawki, lekkie sałaty i wyrafinowane dania główne. Ciekawie uzupełniają je włoskie papardelle z borowikami oraz polskie żury i rosoły.

W dziecięcym menu zebrano pyszne propozycje dla małych Gości. Smaczna pomidorówka, naleśniki z owocami i kurczak z frytkami posmakują każdemu! Najmniejsze Maluchy zjedzą nie tylko smacznie, ale i bezpiecznie, bo Regionalne Talerze przygotowały dla nich wygodne krzesełka do karmienia.

Palladium
Cafe & Lobby Bar

03
kawiarnia

Magiczne miejsce z europejskim menu i widokiem na las. Idealne na spotkanie przyjaciół lub romantyczną randkę. Rozłożyste i wygodne fotele kawiarni zachęcają do dłuższego odpoczynku, a przeszklona ściana z wyjściem na leśne patio pozwala myślom płynąć daleko. Zwłaszcza przy wieczornych koncertach saksofonowych!

Menu koktajli, likierów i win Palladium Cafe & Lobby Bar to ukłon w stronę popularnych trendów, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Podobnie z kartą dań i przekąsek, która celnie trafia w różne gusta! Nowoczesne wegeburgery, mięsne sandwiche, lekkie sałaty i wyspiarskie fisch & chips to ledwie kilka smacznych propozycji z oferty.