Zobacz atrakcje w okolicy:
Grabowy Labirynt we WrocławiuAquapark WrocławKolejkowo WrocławHydropolis WrocławZOO WrocławOpera WrocławskaKolejka PolinkaHala StuleciaPałac Królewski we WrocławiuWrocławska Fontanna MultimedialnaKrasnale wrocławskieMuzeum Architektury we WrocławiuDolnośląski Urząd WojewódzkiPanorama Racławicka we WrocławiuMuzeum Panorama RacławickaStare Miasto we WrocławiuWrocławski RynekMuzeum Narodowe we WrocławiuPark Szczytnicki we WrocławiuMost Tumski WrocławStarter 1 - Wrocław
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
Starter 1
Wrocław wybrzeże Ludwika Pasteura 18/301 apartamenty - mieszkania
WiFi
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
6.2/10
Obiekt Starter 1 położony jest w miejscowości Wrocław i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Hala Stulecia – 1,3 km, Muzeum Narodowe – 2,6 km. Obiekt oferuje widok na rzekę i widok na ogród. W odległości 2,8 km znajduje się Panorama Racławicka.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1), kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1). Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Archikatedra św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu – 2,9 km, Centrum handlowe Galeria Dominikańska – 3,1 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Wrocław, znajduje się 13 km od obiektu Starter 1.
Doba hotelowa od godziny 14:30 do 00:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. The air-conditioned apartment features 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchen. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. This apartment provides heating, a flat-screen TV and garden views. The unit offers 1 bed. Apartament - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw.
zwierzęta domowe są akceptowane
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
całkowity zakaz palenia
pokoje dla niepalących
czujnik dymu
całodobowa ochrona
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
klimatyzacja
winda
dostęp do Internetu
dostęp za pomocą karty
Wi-Fi
bezpłatne Wi-Fi













