Zobacz atrakcje w okolicy:
Muzeum Powstania WarszawskiegoPOLIN Muzeum Historii Żydów PolskichMuzeum Wojska Polskiego w WarszawieCytadela WarszawskaMuzeum KatyńskiePałac KrasińskichPałac Kultury i NaukiFort LegionówOgród SaskiTeatr NarodowyPomnik Małego PowstańcaGrób Nieznanego ŻołnierzaMultimedialny Park FontannZachęta - Narodowa Galeria SztukiWarszawska StarówkaKolumna Zygmunta III WazyZamek Królewski w WarszawieCentrum Pieniądza NBPArkady KubickiegoMuzeum Życia w PRLNoctis Old Town - Warszawa
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
Noctis Old Town
Warszawa 1 Jana Kilińskiego 10 apartamenty - mieszkania
WiFi
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
7.9/10
Obiekt Noctis Old Town usytuowany jest w centralnej części miejscowości Warszawa i oferuje widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Barbakan – 200 m, Pomnik Powstania Warszawskiego – 300 m. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Plac Zamkowy – 400 m, Teatr Wielki - Opera Narodowa – niecały kilometr.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono bezpłatne Wi-Fi, telewizor z płaskim ekranem oraz kuchnię z lodówką i piekarnikiem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Noctis Old Town znajdują się liczne atrakcje, takie jak Rynek Nowego Miasta, Kolumna Zygmunta i Zamek Królewski w Warszawie. Lotnisko Lotnisko Chopina w Warszawie znajduje się 11 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:30 do 10:30.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. The well-fitted kitchen has a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment offers a private entrance, a tea and coffee maker, parquet floors, a flat-screen TV, as well as city views. The unit has 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 28 mkw.
Możliwe wystawienie faktury
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
sklep na miejscu
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
bezpłatne Wi-Fi
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
pokoje dla niepalących
całkowity zakaz palenia
Wi-Fi
ogrzewanie
winda
galerie sztukipoza obiektemdodatkowo płatne
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
zwierzęta domowe są akceptowane
dostęp do Internetu
pubydodatkowo płatne













