Zobacz atrakcje w okolicy:
Muzeum Okręgowe w SuwałkachMuzeum im. Marii KonopnickiejMuzeum Wigier62m2 Apartament PREMIUM Łąki i Pola, ELEKTRYCZNE ROLETY, KLIMATYZACJA, GARAŻ, ŁADOWARKA AUT ELEKTRYCZNYCH - Suwałki
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
62m2 Apartament PREMIUM Łąki i Pola, ELEKTRYCZNE ROLETY, KLIMATYZACJA, GARAŻ, ŁADOWARKA AUT ELEKTRYCZNYCH
Witolda Pileckiego 16-400 Suwałki Polska apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.9/10
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.9/10
Apartament z 2 sypialniami. This spacious apartment includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath and a shower. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The air-conditioned apartment offers a flat-screen TV with streaming services, a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area as well as garden views. The unit has 4 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 62 mkw.
Obiekt 62m2 Apartament PREMIUM Łąki i Pola, ELEKTRYCZNE ROLETY, KLIMATYZACJA, GARAŻ, ŁADOWARKA AUT ELEKTRYCZNYCH położony jest w miejscowości Suwałki i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Jezioro Hańcza – 26 km, PKP Augustów – 33 km. Na miejscu zapewniono balkon, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne Wi-Fi.
W apartamencie zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, a także łazienkę (1) z prysznicem i wanną. Goście mogą podziwiać widok na ogród. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu 62m2 Apartament PREMIUM Łąki i Pola, ELEKTRYCZNE ROLETY, KLIMATYZACJA, GARAŻ, ŁADOWARKA AUT ELEKTRYCZNYCH znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Puszcza Augustowska – 46 km, PKP Suwalki – 1,8 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
System alarmowy
Plac zabaw dla dzieci
Parking na miejscu
Ogrzewanie
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Wi-Fi
Parking
Pokoje dla niepalących
Dostęp do Internetu
Pokoje rodzinne
Taras
Możliwe wystawienie faktury
Całkowity zakaz palenia
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Klimatyzacja
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Prywatny parking
Winda
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
Taras słoneczny
Plac zabaw
Monitoring wokół obiektu
Bezpłatne Wi-Fi
Meble ogrodowe
Bezpłatny parking
