Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w ŁukęciniePlatforma widokowa na plaży w ŁukęcinieDom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuSea View Baltic Lux Hevenia - Rewal
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
Sea View Baltic Lux Hevenia
Rewal Rewal 5/27 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Rozmawiamy
Morze
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Rozmawiamy
Obiekt Sea View Baltic Lux Hevenia, położony w miejscowości Rewal, oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, prywatną plażę oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Rewal – 700 m, PKP Kołobrzeg – 48 km. Na miejscu zapewniono balkon oraz bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano sypialnię (1), jadalnię, aneks kuchenny z lodówką oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu Sea View Baltic Lux Hevenia obejmuje kryty basen, saunę i wannę z hydromasażem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 49 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 49 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment features a pool with a view and a hot tub. The well-fitted kitchenette has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The air-conditioned apartment features a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as sea views. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 38 mkw.
Prywatna plaża
Prywatny parking
Wi-Fi
Całkowity zakaz palenia
Leżaki lub krzesełka plażowe
Lokalizacja przy samej plaży
Bezpłatne Wi-Fi
Dostęp do Internetu
Pokoje rodzinne
Basen
Taras
Kryty basen
Pokoje dla niepalących
Basen
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Plaża
Klimatyzacja
Parking
Sauna
Bezpłatny parking
Parking na miejscu
Wanna z hydromasażem / jacuzzi
Kryty basen (czynny przez cały rok)
Basen z podgrzewaną wodą

