Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w ŁukęciniePlatforma widokowa na plaży w ŁukęcinieDom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuMaryRosie - Apartament przy morzu z miejscem w garażu podziemnym - Rewal
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
MaryRosie - Apartament przy morzu z miejscem w garażu podziemnym
19 Szczecińska 1 72-344 Rewal Polska apartamenty - mieszkania
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.0/10
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.0/10
Apartament z 1 sypialnią. This apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchenette that features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. This apartment has a tea and coffee maker, a seating area, a flat-screen TV with cable channels and a terrace. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Obiekt MaryRosie - Apartament przy morzu z miejscem w garażu podziemnym położony jest przy plaży w miejscowości Rewal. Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 50 km, Molo w Kołobrzegu – 50 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 400 m znajduje się Plaża Rewal.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt MaryRosie - Apartament przy morzu z miejscem w garażu podziemnym oferuje plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 45 km, Klub golfowy Amber Baltic – 33 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Winda
Parking w garażu
Plac zabaw dla dzieci
Parking na miejscu
Parking
Taras
Taras słoneczny
Możliwe wystawienie faktury
Prywatny parking
Ogrzewanie
Bezpłatny parking
Dostęp za pomocą kluczy
Plaża
Lokalizacja przy samej plaży
Pokoje dla niepalących
Całkowity zakaz palenia
