Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DziwnówkuZalew Kamieński - Przystań Jachtowa w DziwnówkuBałtycki Park Dinozaurów i Park RozrywkiBałtycki Park Dinozaurów i Safari WrzosowoPlaża w ŁukęciniePlatforma widokowa na plaży w ŁukęcinieDom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuApartament IKAR - 2 pokojowy przy morzu z własnym ogródkiem - Pobierowo
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
Apartament IKAR - 2 pokojowy przy morzu z własnym ogródkiem
Pobierowo ul. Grunwaldzka 12 a/1 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
8.8/10
Obiekt Apartament IKAR - 2 pokojowy przy morzu z własnym ogródkiem położony jest przy plaży w miejscowości Pobierowo i zapewnia ogród, taras, bar oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Pobierowo – 300 m. Na miejscu zapewniono balkon oraz bezpłatny prywatny parking.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym zmywarką i czajnikiem, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Łukęcinie – 1,6 km, Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 40 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Apartament typu Deluxe. This apartment is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The fully equipped kitchen has a stovetop, a dishwasher and an electric kettle. This apartment features a washing machine, a dining area, a flat-screen TV and a terrace. The unit offers 3 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 44 mkw.
bar
pokoje rodzinne
piesze wycieczkipoza obiektem
parking na miejscu
pokoje dla niepalących
masażdodatkowo płatne
masaż stóp
centrum fitnessdodatkowo płatne
ogrzewanie
parking dla osób niepełnosprawnych
taras
jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
bezpłatny parking
masaż całego ciała
dostęp do Internetu
plaża
całkowity zakaz palenia
masaż pleców
ogród
prywatny parking
winda
parking
Możliwe wystawienie faktury
masaż głowy
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Wi-Fi
bezpłatne Wi-Fi
masaż dłoni
wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
masaż szyi
zwierzęta domowe są akceptowane
lokalizacja przy samej plaży
spa i centrum odnowy biologicznejdodatkowo płatne













