Zobacz atrakcje w okolicy:
Oceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trzęsacz - Klif Paralotniarzy w TrzęsaczuPrzystań rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluKolej wąskotorowa w gminie Rewal (Trzęsacz-Rewal-Śliwin-Niechorze-Pogorzelica)Platforma widokowa - taras widokowy w RewaluPlac Wielorybów w RewaluPlaża w RewaluApartament z dwiema sypialniami - Niechorze
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
Apartament z dwiema sypialniami
Niechorze Mazowiecka 2A apartamenty - mieszkania
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
8.0/10
WiFi
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
8.0/10
Apartament z 2 sypialniami. Boasting a private entrance, this apartment includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment offers a dining area, an electric kettle, heating, as well as a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 60 mkw.
Obiekt Apartament z dwiema sypialniami położony jest przy plaży w miejscowości Niechorze i zapewnia ogród, prywatną plażę, taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Niechorzu – 300 m. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką, a także łazienkę (1) z prysznicem.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: PKP Kołobrzeg – 47 km, Molo w Kołobrzegu – 48 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Lokalizacja przy samej plaży
Ogrzewanie
Masaż całego ciała
Pokoje rodzinne
Masażdodatkowo płatne
Prywatny parking
Pokoje dla niepalących
Fryzjer / salon piękności
Jazda na rowerzepoza obiektem
Bezpłatny parking
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Ogród
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Wymiana walut
Wi-Fi
Bezpłatne Wi-Fi
Prywatna plaża
Całkowity zakaz palenia
Dostęp do Internetu
Zwierzęta domowe są akceptowane
Parking na miejscu
Taras
Meble ogrodowe
Plaża
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Parking
Masaż pleców
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Miejsce na piknik
Obiady na wynos
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Sklep na miejscu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
