Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża wschodnia - plaża przy kapliczce w GąskachKapliczka Broń od Atomu w GąskachOgrody Tematyczne Hortulus i Labirynt Hortulus Spectabilis w DobrzycyPromenada SarbinowoPlaża SarbinowoFunworld - dmuchany park rozrywki SarbinowoŁódka z piratami w ChłopachPlaża ChłopyWioska Tematyczna - Wieś Rybacka w ChłopachMolo w ChłopachPomnik Pamięci tych, którzy nie powrócili z morza w ChłopachObelisk 16-ty południk ChłopyPlaża MielenkoLeśna Pętla Przygód i Tajemnic w MielnieBunkry w lesie mieleńskim - Bunkier Zachodni Mielenko, Bunkier Wschodni MielnoBunkier na wydmie w MielniePlaża MielnoPromenada w MielniePomnik Morsa w MielnieDom Do Góry Nogami MielnoApartament nr 12 - Apartamenty Wakacyjna 5 - Mielno
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
Apartament nr 12 - Apartamenty Wakacyjna 5
Mielno Wakacyjna 5 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Obiekt Apartament nr 12 - Apartamenty Wakacyjna 5 znajduje się w miejscowości Mielno i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Mielno – 1,1 km. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Ratusz ( 42 km), PKP Kołobrzeg ( 43 km).
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano balkon, sypialnię (1), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Molo w Kołobrzegu – 44 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 44 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 141 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. Meals can be prepared in the kitchenette, which features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The air-conditioned apartment features a flat-screen TV, a tea and coffee maker, a wardrobe, a sofa as well as garden views. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
winda
ogrzewanie
pokoje dla niepalących
czujnik dymu
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Wi-Fi
parking na miejscu
monitoring wokół obiektu
Płatności bezgotówkowe są możliwe
dostęp do Internetu
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
bezpłatny parking
Możliwe wystawienie faktury
bezpłatne Wi-Fi
prywatny parking
całkowity zakaz palenia
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
klimatyzacja
zwierzęta domowe są akceptowane
parking
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie



















