Zobacz atrakcje w okolicy:
Podziemne Miasto OsówkaSztolnie WalimskieKompleks Włodarz JugowiceProjekt Riese JugowicePałac w PieszycachDach Pod Sową Apartament GS - Ludwikowice Kłodzkie
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
Dach Pod Sową Apartament GS
Jana Kasprowicza 35 B 57-450 Ludwikowice Kłodzkie Polska apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Rozmawiamy
9.2/10
WiFi
Parking
Rozmawiamy
9.2/10
Apartament z 2 sypialniami. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. The fully equipped kitchenette has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a terrace with garden views, this apartment also features a coffee machine and a flat-screen TV. The unit has 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 43 mkw.
Obiekt Dach Pod Sową Apartament GS położony jest w miejscowości Ludwikowice Kłodzkie i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek Książ – 34 km, Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 40 km. Ten obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking. W odległości 31 km od obiektu znajduje się Katedra w Świdnicy.
W apartamencie zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Błędne Skały – 44 km, Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 48 km. Lotnisko Lotnisko Wrocław znajduje się 80 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Meble ogrodowe
Bezpłatny parking
Pokoje dla niepalących
Bezpłatne Wi-Fi
Miejsce na piknik
Całkowity zakaz palenia
Miejsce na ognisko
Piesze wycieczki
Możliwe wystawienie faktury
Klimatyzacja
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Parking
Dostęp za pomocą kluczy
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach
Jazda na rowerzepoza obiektem
Parking na miejscu
Dostęp do Internetu
Piesze wycieczkipoza obiektem
Wycieczki rowerowe
Prywatny parking
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Taras
Pokoje rodzinne
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Wi-Fi
Część przeznaczona dla palących
