Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguApartament Orange - Kołobrzeg
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
Apartament Orange
Kołobrzeg 18 Portowa 614 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Rozmawiamy
8.8/10
Obiekt Apartament Orange znajduje się w miejscowości Kołobrzeg i oferuje bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 800 m, Plaża Ouest – 1 km, Molo w Kołobrzegu – niecały kilometr. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się też prywatny parking.
W apartamencie zapewniono balkon, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród.
W pobliżu obiektu Apartament Orange znajdują się liczne atrakcje, takie jak PKP Kołobrzeg, Latarnia morska w Kołobrzegu i Ratusz. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 104 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. This apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. Boasting a balcony with garden views, this apartment also features a sofa and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 38 mkw.
pokoje rodzinne
pokoje dla niepalących
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
bezpłatne Wi-Fi
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
winda
dostęp do Internetu
parking
bar
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
parking dla osób niepełnosprawnych
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
ogrzewanie
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
parking na miejscu
prywatny parking
plaża
czujnik dymu
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
całkowity zakaz palenia
Wi-Fi













