Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguApartament Kołobrzeg Port Welcome Home - Kołobrzeg
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
Apartament Kołobrzeg Port Welcome Home
Kołobrzeg Towarowa 18/20 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Rozmawiamy
8.8/10
Obiekt Apartament Kołobrzeg Port Welcome Home oferuje taras, balkon oraz widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – około 200 m. W apartamencie zapewniono bezpłatne Wi-Fi. Z okien roztacza się widok na rzekę.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano sypialnię (1), jadalnię, kuchnię z lodówką oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Apartament Kołobrzeg Port Welcome Home znajdują się liczne atrakcje, takie jak Plaża Ouest, Latarnia morska w Kołobrzegu i Molo w Kołobrzegu. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 105 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Meals can be prepared in the kitchen, which features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a terrace with city views, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
pokoje dla niepalących
piesze wycieczkipoza obiektem
bezpłatne Wi-Fi
Wi-Fi
plaża
ogrzewanie
dostęp do Internetu
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
całkowity zakaz palenia
parking
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
winda
klimatyzacja
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
taras
parking przy ulicy
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie













