Zobacz atrakcje w okolicy:
Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej UstkaPark Linowy Na Wydmie UstkaWydma Patelnia UstkaMegalandia zaczarowana bajkowa kraina UstkaKlify OrzechowoPlaża OrzechowoWieża widokowa OrzechowoOrzechowska Wydma Orzechowo Klify PoddąbieOrzeł Wojsk Obrony Pogranicza PoddąbieMost nad wąwozem PoddąbiePlaża PoddąbieWrak duńskiego torpedowca na plaży PoddąbieZatopione dzwony - pozostałość po kręgach kamiennych z okresu kultury wielbarskiej PoddąbieBukowa Polana Na Klifie DębinaPlaża DębinaWysoka wydma z widokiem na morze DębinaPark Linowy Konik Polny RowyPlaża RowyPromenada RowySześciu Korsarzy - Dębina
Apartamenty na wakacje w Polsce to wygodne i atrakcyjne opcje dla wszystkich, którzy planują spędzić urlop w różnych zakątkach kraju. Dostępne w różnych częściach Polski, od gór po morze, apartamenty oferują wygodę, prywatność i elastyczność. To doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i par czy grupy przyjaciół, którzy chcą cieszyć się atrakcjami turystycznymi, plażami, górami i kulturą Polski. Dostępne apartamenty ze strefą SPA, kameralne, przytulne i te luksusowe w apartamentowcu. Rezerwuj!
Sześciu Korsarzy
Dębina Modrzewiowa 3 5 apartamenty - mieszkania
Morze
Parking
Rozmawiamy
9.6/10
Morze
Parking
Rozmawiamy
9.6/10
Obiekt Sześciu Korsarzy położony jest w miejscowości Dębina-Ustka i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Dębinie – 700 m, Plaża Poddąbie – niecały kilometr. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano taras, sypialnię (1), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża dla psów Dębina-Ustka – 1,3 km, Słowiński Park Narodowy – 29 km. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 130 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. The fully equipped kitchenette has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a terrace with garden views, this apartment also features a coffee machine and a flat-screen TV. The unit has 4 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
parking na miejscu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
bezpłatny parking
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
parking
taras
pokoje rodzinne
pokoje dla niepalących
całkowity zakaz palenia
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
prywatny parking

