Apartamenty
dla rodzin z dziećmi

Platinum Mountain

Apartamenty
przyjazne Dzieciom

01
dzieci

Dzieci to najwięksi entuzjaści rodzinnych wyjazdów! Jednocześnie – najbardziej wymagający Goście górskich obiektów. By sprostać ich wysokim wymaganiom, Platinum Apartments zadbało o atrakcje i udogodnienia pobytowe. Dzięki nim małe i duże Dzieci mają mnóstwo dobrej zabawy, smacznego jedzenia i zdrowego snu. 

Sale zabaw
& gier

02
zabawa

W Platinum pogoda na zabawę zawsze jest dobra! Zawsze mamy w planach animacje dla naszych Gości. Zarówno kiedy świeci słońce i pada śnieg. Rodzinny wypad nie będzie nudny.

Klimatyzowane sale Play Room i Game Room to proste rozwiązania na niepogodę. Małpi gaj i suchy basen z piłeczkami dostarczają rozrywki Maluszkom, a konsole do gier i multimedialne stoły są świetną zabawą dla Nastolatków. Także dla Mam i Tatusiów to przyjemne miejsce. Przeszklone ściany wpuszczają do sal dużo słońca, a wygodna sofa to nie lada atut po aktywnym dniu.

Rodzinne baseny

03
baseny

Pluskania nigdy dość! Szczególnie w ozonowanej wodzie, która nie szczypie w oczy. Dlatego wewnętrzny basen dla rodzin z dziećmi cieszy się w Platinum Apartments ogromną popularnością. Bezpieczna głębokość (0,5m) i komfortowa powierzchnia (57m2) sprawiają, że nie brakuje w nim miejsca do zabawy i nauki pływania. Niecka jest wyposażona w gejzery i otoczona wygodnymi leżakami.

Zajęcia sportowe

04
aktywnie

Wspinaczka, wycieczki piesze i rowerowe oraz nauka jazdy na nartach gwarantują Dzieciom aktywną, zdrową i pełną dobrej zabawy jesień i zimę. Dodatkowym bonusem takich wakacyjnych szaleństw w Karkonoszach jest czyste, górskie powietrze, które buduje odporność i dotlenia młody, rosnący w siłę organizm.

Bezpieczne animacje sportowe w Platinum Apartments pomagają najmłodszym Gościom nawiązać nowe przyjaźnie, odkryć w sobie nowe talenty oraz rozbudzić sportowe pasje. Dlatego Szklarska Poręba i apartamenty Platinum to najlepsze miejsce na zdrowy, rodzinny wypoczynek.

Animacje & kino

05
miłe wieczory

Wieczorne kino? Nie ma nic lepszego! Zwłaszcza w towarzystwie nowych koleżanek i kolegów, poznanych podczas rodzinnego wypadu do Szklarskiej Poręby! Dlatego w trakcie świąt i ferii Platinum Apartments zaprasza małe szkraby na wieczory filmowe z bajkami.

Nieco starszych, kilkuletnich tancerzy ucieszą dyskoteki – szczególnie sylwestrowa – oraz sportowe i manualne animacje, podczas których można ozdobić buzię, znaleźć przyjaciela i zakochać się pierwszy raz od pierwszego wejrzenia.

Dziecięce meble & menu

06
wyposażenie

Dzieci najszybciej rosną w nocy. Dlatego warto zadbać o to, by ich sen był głęboki i zdrowy. Osobne łóżeczka z dziecięcą pościelą pomogą porządnie się wyspać zarówno Maluchom, jak i Rodzicom. Dlatego w Platinum Apartments jest możliwość wypożyczenia takiego zestawu na spokojną noc za 35 zł/dobę.