DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Autorskie Zabiegi, Markowe Kosmetyki, Doradztwo w Pielęgnacji

EXPRESS MANICURE

30 min. 60 zł

HOT MANICURE - GŁĘBOKA REGENERACJA I ODŻYWIENIE Z WITAMINĄ E

Doskonały, głęboko odżywiający zabieg na zniszczoną płytkę paznokciową (np. po akrylu, żelu, hybrydowym manicure, tipsach itp.). Dzięki działaniu ciepła oraz masażowi, składniki aktywne zostają szybciej i głębiej wchłonięte przez skórę i paznokcie. Efekty zabiegu to regeneracja i wzmocnienie płytki paznokciowej, przywrócenie blasku i witalności paznokciom oraz nawilżona i odżywiona skóra dłoni.

40 min. 110 zł

MANICURE HYBRYDOWY

60 min. 120 zł

MANICURE Z MALOWANIEM

50 min. 80 zł

USUWANIE LAKIERU HYBRYDOWEGO

30 min. 30 zł

COMPLETE HAND REGENERATION ZABIEG ODŻYWCZO-REGENERUJĄCY NA DŁONIE

Zastosowane w zabiegu jednorazowe, specjalne rękawice nasączone odżywczo-regenerującymi składnikami aktywnymi doskonale pielęgnują delikatną skórę dłoni zgodnie z jej potrzebami. Olejek makadamia oraz masło Shea uzupełniają niedobory lipidów. Urea i allantoina intensywnie i głęboko nawilżają. Dopełnieniem zabiegu jest masaż, który poprzez poprawę cyrkulacji krwi, w naturalny sposób pobudza skórę do odnowy. Zabieg przywraca dłoniom miękkość i delikatność oraz łagodzi podrażnienia powstałe na skutek przesuszenia

naskórka.

• COMPLETE HAND REGENERATION – zabieg odżywczo-regenerujący na dłonie 80 PLN

• COMPLETE HAND REGENERATION – zabieg odżywczo-regenerujący na dłonie – w zabiegu 60 PLN

60 min. 60 zł

SO SMOOTH - INTENSYWNY ZABIEG REGENERUJĄCY NA DŁONIE

Idealny zabieg dla zniszczonych dłoni, który działa intensywnie regenerująco z natychmiast widocznym efektem poprawy kondycji i wyglądu skóry. Specjalne parafinowe rękawice rozgrzewając tkanki, poprawiają ich ukrwienie, co intensyfikuje przyswajanie substancji

aktywnych z aplikowanych preparatów. Efektem zabiegu jest natychmiastowe wygładzenie, nawilżenie i uzupełnienie niedoboru lipidów oraz wzmocnienie płytki paznokciowej.

40 min. 140 zł
Platinum Mountain
Dr Irena Eris Beuty Partner
01
zabiegi

Błysk w oku i promienna skóra to najlepsza biżuteria. Luksusowe masaże oraz zabiegi na twarz i ciało Dr Irena Eris Beauty Partner wspierają zdrowie i urodę Gości Platinum Apartments. W ekskluzywnych salonach znanej marki wykorzystywany jest program autorskich zabiegów na bazie preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL.

W menu znajdują się zabiegi na twarz, szyję, dekolt, okolice oczu, ciało, dłonie i stopy. Ofertę wzbogacają masaże gorącymi kamieniami, kompresami, świecami i wiele innych. Każdy zabieg poprzedza diagnoza skóry za pomocą specjalistycznego urządzenia APM-100pro. Wyposażony jest on m.in. w kamerkę z obiektywem powiększającym 60-krotnie, który umożliwia podgląd skóry w dużym powiększeniu.

Diagnoza skóry

02
zabiegi

W Dr Irena Eris Beauty Partner Platinum Mountain Resort & Spa wykonywana jest profesjonalna diagnoza skóry za pomocą specjalistycznego urządzenia APM-100pro. Wyposażony m.in. w kamerkę z obiektywem powiększającym 60-krotnie, który umożliwia podgląd skóry w dużym powiększeniu. Aparat pozwala na kompleksowy pomiar wilgotności, natłuszczenia, gładkości, elastyczności skóry oraz ilości przebarwień i zmarszczek . Wyniki badań od razu widać na ekranie.

Aparat dokładnie określa aktualny stan skóry, co jednocześnie pozwala na dobranie właściwej pielęgnacji. Po diagnozie skóry i rozmowie z klientką, kosmetyczka dobiera odpowiednie preparaty profesjonalne Dr Irena Eris Prosystem Home Care do pielęgnacji domowej oraz doradza odpowiedni zabieg w Salonie

Warto wykonać taką diagnozę co pół roku, aby kontrolować stan skóry, dobrać odpowiednią pielęgnację i cieszyć się zdrową, promienna cerą. Przychodząc do salonu Dr Irena Eris, możemy liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo w pielęgnacji i satysfakcję z obsługi.