DR IRENA ERIS BEAUTY PARTNER

Autorskie Zabiegi, Markowe Kosmetyki, Doradztwo w Pielęgnacji

PEDICURE HYBRYDOWY

75 min. 160 zł

PEDICURE Z MALOWANIEM

60 min. 130 zł

PEDICURE KLASYCZNY

50 min. 110 zł

USUWANIE LAKIERU HYBRYDOWEGO

30 min. 30 zł

COMPLETE FOOT REGENERATION ZABIEG WYGŁADZAJĄCO-REGENERUJĄCY NA STOPY

Zastosowane w zabiegu jednorazowe, specjalne skarpety nasączone odżywczo-regenerującymi składnikami aktywnymi doskonale pielęgnują skórę stóp zgodnie z jej potrzebami. Olejek makadamia oraz masło Shea uzupełniają niedobory lipidów. Urea i alantoina intensywnie i głęboko nawilżają. Dopełnieniem zabiegu jest masaż – w zależności

od wskazań wykonywany jest z elementami drenażu limfatycznego lub z elementami refleksologii. Zabieg przywraca stopom gładkość i elastyczność oraz łagodzi mikrouszkodzenia powstałe na skutek przesuszenia naskórka.

• COMPLETE FOOT REGENERATION – zabieg wygładzająco-regenerujący na stopy 90 PLN

• COMPLETE FOOT REGENERATION – zabieg wygładzająco-regenerujący na stopy w zabiegu 65 PLN

45 min. 65 zł

SO SMOOTH INTENSYWNA REGENERACJA STÓP

Odprężający, ciepły i intensywnie regenerujący zabieg. Polecany szczególnie dla osób o przesuszonej i zniszczonej skórze stóp. Zastosowane w zabiegu specjalne parafinowe skarpety rozgrzewając tkanki, poprawiają ich ukrwienie, co intensyfikuje przyswajanie substancji aktywnych z aplikowanych preparatów. Po zabiegu skóra jest

miękka, gładka oraz intensywnie i długotrwale nawilżona.

45 min. 165 zł
Platinum Mountain
Dr Irena Eris Beuty Partner
01
zabiegi

Błysk w oku i promienna skóra to najlepsza biżuteria. Luksusowe masaże oraz zabiegi na twarz i ciało Dr Irena Eris Beauty Partner wspierają zdrowie i urodę Gości Platinum Apartments. W ekskluzywnych salonach znanej marki wykorzystywany jest program autorskich zabiegów na bazie preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL.

W menu znajdują się zabiegi na twarz, szyję, dekolt, okolice oczu, ciało, dłonie i stopy. Ofertę wzbogacają masaże gorącymi kamieniami, kompresami, świecami i wiele innych. Każdy zabieg poprzedza diagnoza skóry za pomocą specjalistycznego urządzenia APM-100pro. Wyposażony jest on m.in. w kamerkę z obiektywem powiększającym 60-krotnie, który umożliwia podgląd skóry w dużym powiększeniu.

Diagnoza skóry

02
zabiegi

W Dr Irena Eris Beauty Partner Platinum Mountain Resort & Spa wykonywana jest profesjonalna diagnoza skóry za pomocą specjalistycznego urządzenia APM-100pro. Wyposażony m.in. w kamerkę z obiektywem powiększającym 60-krotnie, który umożliwia podgląd skóry w dużym powiększeniu. Aparat pozwala na kompleksowy pomiar wilgotności, natłuszczenia, gładkości, elastyczności skóry oraz ilości przebarwień i zmarszczek . Wyniki badań od razu widać na ekranie.

Aparat dokładnie określa aktualny stan skóry, co jednocześnie pozwala na dobranie właściwej pielęgnacji. Po diagnozie skóry i rozmowie z klientką, kosmetyczka dobiera odpowiednie preparaty profesjonalne Dr Irena Eris Prosystem Home Care do pielęgnacji domowej oraz doradza odpowiedni zabieg w Salonie

Warto wykonać taką diagnozę co pół roku, aby kontrolować stan skóry, dobrać odpowiednią pielęgnację i cieszyć się zdrową, promienna cerą. Przychodząc do salonu Dr Irena Eris, możemy liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo w pielęgnacji i satysfakcję z obsługi.